Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Premier League: Mbyllet ndeshja Manchester United-Wolves. Rezultati 1-0

Manchester United pret sonte ne Emirates Stadium skuadrën e Wolverhampton Wanderers

Skuadra e Manchester është në formë të mirë ndeshjeve të fundit ku është në vendin e 4-të me 27 pikë dhe në pesë ndeshjet e fundit ka 3 fitore dhe dy barazime.

Cavani sonte ka startuar nga minuta e parë e ndeshjes e ku në sulm do të jetë i shoqëruar me Rashford e Greenwood. Në anën tjetër për Wolves edhe sot në sulm ka startuar Neto.

 

LIVE/ Manchester United – Wolves 1-0

 

Mbyllet ndeshja

MINUTA 90+4/ Manchester United kalon në avantazh me golin e shënuar nga Marcus Rashford.

Nis pjesa e dytë

****

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 1/ Starton ndeshja

Related posts

PARADOKSALE/ Nigeria dhe momenti që zhgënjeu 3 milionë njerëz…

Sadik.Autor

​E PABESUESHME sesi ky qen e mbron penalltinë (VIDEO)

Isa.Autor

Yaya Toure e ka një arsye të fortë përse e quan Matic k**vë

Sadik.Autor

Leave a Comment