Futboll Sport

I FIKSUAR PAS “CONTRE STRIKE”/ Zbulohet shifra e konsiderueshme që shpenzon Nejmar për lojën e famshme

Ylli brazilian Nejmar, është fiksuar keq me lojën e famshme “Contre Strike”, teksa një pjesë të madhe të kohës së lirë, e shpenzon duke luajtur më këtë lojë.

Në bazë të raportimit që është shpërndarë gjerësisht në mediat europiane thuhet se futbollisti i PSG-së ka shpenzuar një shumë prej 40 mijë eurosh në këtë lojë. Kjo pasi ka personalizuar armët që përdoren në “Counter Strike”. Kjo lojë mbetet një nga pasionet më të mëdha të momentit për Nejmarin, pas futbollit.

Related posts

REAL E HUMBI GARËN ME PSG PËR MBAPE/ Shuma e ofruar ishte më e madhe se ajo e ekipit francez por…

Isa.Autor

SPEKTAKËL NË ETIHAD/ Mes Manchester Cityt dhe Liverpool-it fiton frika, emocione për një pikë

bora.autor

PËSOI AKSIDENT TË FRIKSHËM/ Futbolli në zi, ndahet nga jeta ish futbollisti i Real Madrid dhe Napoli

bora.autor

Leave a Comment