Futboll Seria A Sport

“ISHIT TË TURPSHËM, E BALTOSËT FANELLËN TONË”/ Tifozët e Romës “shpërthejnë” me ofendime: Ibanjez, bir k*rve

Ndonëse përpara ndeshjes krijuan një atmosferë madhështore përpara qendrës stërvitore, për të karikuar beniaminët e tyre, në fund të sfidës, ultrasit e Romës kanë vërshuar sërish në “Trigoria”, ku pas koreve mbështetëse kanë pritur me ofendime dhe me nervozizëm Edin Xhekon me shokë:

“Ishit të turpshëm. E baltosët fanellën tonë”, por edhe “Ibanjez, bir k…”, ishin disa nga koret më agresive.

Related posts

LIVE/ Partizani-Tirana: Bardheblutë me FAT, traversa i mohon golin Asanit në pjesën e parë (VIDEO)

Isa.Autor

Erzeni bën mrekullinë, kampion i Shqipërisë në volejboll për meshkuj

Sadik.Autor

RIKTHEHET TEK FITORJA/ Tirana mposht Laçin me dy autogola dhe merr kreun e renditjes

Delo.autor

Leave a Comment