Gossip

NGA SHTATËZANIA E ISH-TË FEJUAR TEK TEK LIDHJA E ZANIOLOS ME VAJZËN MË TË MADHE/ Mamaja e mesfushorit: Duan t’i shkatërrojnë karrierën

Si të mos mjaftonin telashet e dëmtimeve të gjata, ylli italian, Nikolo Zaniolo, nuk po kalon një periudhë fortë pozitive edhe për sa i perket jetes personale. Mesfushori i Romës, duhet të menaxhojë një situatë të komplikuar pas fundit të marrëdhënies me të fejuarën Sara.

Në lidhje me këtë temë të nxehtë, ka folur edhe mamaja e Zaniolos, Françeska Kosta, e cila një një prononcim për mediat italiane, sqaroi:

“Nuk është e vërtetë se Sara është përzënë nga shtëpia, është larguar pasi është ndarë me Nikolo sepse shtëpia ishte e djalit tim. Nikolo do të kujdeset për fëmijën, por nuk e do më vajzën. Kur na ka telefonuar për të na e thënë, ishte i dëshpëruar, qante, thoshte se kishte nevojë për ne. Kemi shkuar menjëherë nga La Spezia në Romë”, deklaroi ajo fillimisht. Për sa i takon lidhjes aktuale të djalit të saj, Françeska u shpreh:

“Nuk jemi dakord me lidhjen me një grua pak më të vogël se unë. Po kërkojmë ta bëjmë të arsyetojë. Kemi frikë se dikush do t’i shktaërrojë karrierën dhe provojmë ta ndjekim 24 orë në ditë. Nuk është një djalë i lehtë për t’u kontrolluar”, deklaroi ajo.

Related posts

DASHURIA NUK NJEH MOSHË/ Ylli i Real Madridit bën “GOLIN” më të bukur “JASHTË LOJE” (FOTO)

Delo.autor

Ish e dashura e Balotellit “ndriçon” Miamin me linjat e saj perfekte…(FOTO)

Isa.Autor

NUK KA TË SHARË PËR FORMAT FIZIKE/ Erjona Sulejmani përgatit Krishtlindjen me FOTO “TË NXEHTA”

Delo.autor

Leave a Comment