Futboll Kategoria Superiore Sport

SKANDALI TEK PARTIZANI-TIRANA/ Përplasja e tifozërive në Elbasan, ja momenti kur i vihet zjarri një makine (VIDEO)

Ndeshja derbi mes Partizanit dhe Tiranës në “Elbasan Arena” është shoqëruar me incidente, përpara nisjes zyrtare.

Mësohet se të dyja tifozëritë janë përplasur me njëra-tjetrën, përpara se të nisë derbi.

Incidentet kanë kulmuar, me përdorimin e flakadanëve. Në pamjen që publikon “Balkanweb” shihet edhe momenti, kur tifozët hedhin flakadanë poshtë një makine dhe i vënë flakën automjetit.

Në vendngjarje, siç mund të shikohet është edhe policia. Efektivët kanë ndërhyrë, në momentin që duket se situata është tejet e agravuar.

Related posts

E ARDHMJA E CR7-ËS/ Xheorxhina Rodriguez zbulon lajmin e bujshëm. Ja çfarë do të ndodhë me ylli portugez

Delo.autor

DUELI ME MILANIN/ Skriniar: Ajo që ndodhi nuk ka lidhje me Interin dhe derbin

Isa.Autor

HISTORIA E REFUGJATES SHQIPTARE/ Që u bë futbolliste në Angli

Isa.Autor

Leave a Comment