Gossip

NJIHET PËR LINJAT E SAJ PERFEKTE/ Ish-e dashura e Bobo Vierit “çmend” fansat duke pozuar vetëm me të brendshme (FOTO)

Modelja, “Show Girl”-ja dhe aktorja italiane, Elisabeta Kanalis e cila ka qenë e dashura e Bobo Vierit gjithashtu edhe ish e fejuara e aktorit me famë botërore Xhorxh Klunit, ka çmendur fansat në profilin e saj në rrjetin social në “Instagram” duke publikuar foto vetëm me të brendshme.

Modelja e njohur ka marrë shumë pëlqime në profilin e saj pas publikimit të këtyre fotove e cila me të vërtetë ndodhet me një formë të jashtëzakonshme me linjat e saj perfekte.

Related posts

HABIT PARTNERJA E ISH-YLLIT TË MILANIT/ Bukuroshja rrëfehet: Nuk e dija që ishte futbollist… (FOTO)

Delo.autor

I HABIT TË GJITHË/ Hygerta Sako pozon topless (FOTO)

Delo.autor

Era Istrefi: Momenti i më i paharrueshëm i Botërorit? Kur 2 shqiptarët shënuan për Zvicrën

Isa.Autor

Leave a Comment