Futboll Seria A Sport

SHQETËSIM PËR TRAJNERIN “VERDHEKUQ”/ Mbrojtësi Kumbulla rrezikon ndeshjen ndaj Udinese-s, ja shaku…

Marash Kumbulla rrezikon të mugojë në ndeshjen e nesërme të kampionatit italian Roma-Udineze. Trajneri i Romës, Paulo Fonseka zbuloi në konferencën për shtyp se mbrojtësi i Shqipërisë ka shfaqur shqetësim dje në stërvitje dhe nëse nuk ia del të luajë, do të aktivizojë mbrojtësin tjetër Brajan Kristante.

“Dje, Kumbulla pati një problem në stërvitje. Nëse nuk luan nesër, do të aktivizoj Kristanten”, shprehet tekniku portugez.

Kumbulla është aktivizuar rregullisht në 4 ndeshjet e fundit të kampionatit italian. Mbetet për t’u parë se çfarë do të ndodhë nesër me të.

Related posts

MREKULLIA INZAGHI TEK BENEVENTO! Presidenti fut dorën në xhep për dy super goditje në merkato

Delo.autor

HUMBI ME RIVALIN DIREKT/ Cungu e ka me gjykimin: I lumtë Flamurtarit që merr arbitrat që do

Isa.Autor

ZYRTARE/ Reali blindon portën, Perez i beson dhe për 5 vite Kurtuas

Delo.autor

Leave a Comment