Gossip

ZANIOLO REALIZON “SUPER GOL” JASHTË FUSHE/ Futbollisti i Romës zyrtarizon lidhjen me “fiksimin” e Neymar (FOTO)

Prej ditësh qarkullonin zëra se futbollisti Nikolo Zaniolo dhe modelja Kiara Nasti kishin nisur një romancë.

Por, tashmë këto nuk janë më vetëm thashetheme, pasi çifti e ka bërë zyrtare lidhjen dhe është shfaqur në publik, me anë të fotove në rrjetet sociale.

Disa ditë më parë modelja kishte përfunduar edhe në shënjestrën e brazilianit Nejmar, ky i fundit i kishte dhënë sinjalet e flirtit me bukuroshen duke u dhënë “pëlqime” fotove të nxehta që italiania kishte postuar në “Instagram”.

Related posts

(FOTO) Miss ‘Bum Bum’ jep parashikimin: Në 2018-ën Topin e Artë e fiton Messi

Q.Autor

KAMPIONI I F1/ Konfirmohet lidhja! Lewis Hamilton kënaq reperen tre herë në natë

Isa.Autor

RISI/ “International lady”, kënga hit ku merr pjesë Hakan Çalhanoglu (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment