Futboll Kategoria Superiore Sport

“DURRSAKËT” MBUSHIN XHEPAT/ Ja premioja e marrë nga Teuta për triumfin ndaj Vllaznisë…

Teuta triumfon ndaj kryesuesve dhe në fund kanë qenë drejtuesit e klubit që kanë menduar të shpërblejnë mundin e skuadrës. “Panorama Sport” ka mësuar se për tri pikët e marra ndaj Vllaznisë presidenca ka shpërblyer skuadrën me 10 mijë euro.

Sa u përket të veçantave të ndeshjes në përgjithësi, arbitri i katërt, Arbër Zalla, ka pasur shumë punë dje, pasi i duhej të përballej me ankesat dhe irritimet e shkodranëve në lidhje me vonesat e shkaktuara nga vendësit, por edhe për vendimet e marra nga kryesori Enea Jorgji në disa raste.

Related posts

“NË FUTBOLL SI NË JETË”/ Ylli Leao: Pasioni im për muzikën lindi falë babait tim. Tek Milan kam dy prindër…

Delo.autor

KA HUMBUR SHKËLQIMIN/ Ja pse Gabriel Jesus nuk është i lumtur me vendimin e Guardiolës

Isa.Autor

Me sytë nga Europa League/ Fiorentina piketon talentin e Juventusit

Isa.Autor

Leave a Comment