Futboll Sport

PAS 12 VITESH SË BASHKU/ Ish-portieri i Real Madrid, Iker Casillas ndahet nga gazetarja e njohur

Të premten e kaluar Iker Casillas dhe Sara Carbonero ndanë një deklaratë përmes llogarive të tyre përkatëse në Instagram në të cilën ata konfirmuan ndarjen e tyre “me marrëveshje të përbashkët”. Sidoqoftë, të dy donin ta bënin të qartë se marrëdhënia e tyre e dashurisë dhe miqësisë do të vazhdonte për të mirën e dy fëmijëve, Lucas dhe Martín.

Këtë të martë gazetarja u kthye në punën e saj në programin “T4” në Radio Marca dhe nuk hezitoi të shpjegonte se si është. “Gjithçka në rregull, gjithçka është në rregull”, deklaroi ajo, e cila zgjodhi të vishte një këmishë ku shkruhej “Atje ku dëshiron të jesh.”

Me këtë rast, Sara Carbonero kishte një të ftuar shumë të veçantë në seksionin e saj “Le të vazhdojë kërcimi”, reperin Rayden. Pas intervistës, e reja ia kushtoi fjalët e mëposhtme atij përmes profilit të saj në Instagram.

Related posts

FITOI “KËPUCËN E ARTË” NË SUPERIORE/ Nuabueze bën dedikimin prekës: Këtë trofe ia dedikoj vëllait tim që…

Delo.autor

Nis kampionati botëror/ KOSOVA sfidon SUPERFUQITË për medalje në XHUDO

Isa.Autor

I ofenduar, pështyrë dhe dhunuar, futbollisit i Real Madrid shpërthen në lot

Q.Autor

Leave a Comment