Gossip Sport

AGUERO GATI REFUZOJË BARCELONËN/ Ja kush është bjondja 23-vjeçare që po e shtyn drejt… Italisë (FOTO)

Pas zyrtarizimit se këtë verë do të largohet nga skuadra e Mançester Sitit, sulmuesi argjentinas Serxho Aguero po studion me kujdes të gjitha destinacionet e mundshme.

Si duket një person është përfshirë shumë në të ardhmen e sulmuesi 33 vjeçar, dhe ajo është e fejuara e tij, Sofi Kalzeti. Sipas zërave 23-vjeçarja po ndikon shumë në vendimin e ‘’El Kun’’, ku këshilla e saj është që të shkojnë drejt Italisë, pasi është vendi ku kaluar fëmijërinë.

Në Itali vetëm skuadra e Juventusit ka shfaqur interes konkret për sulmesin argjentinas, por dhe Interi dhe Napoli mund të hidhen në sulm. Nuk mbetet gjë tjetër vetëm te presim merkaton e verës e cila me gjumë gjasa do të jetë shumë interesante për argjentinasin.

Related posts

PAS TRANSFERIMIT TEK…/ Tifozët e mirëpresin Peter Crouch me një kryevepër (FOTO)

Delo.autor

TRONDITET “Etihad Stadium”/ Lyon kalon në avantazh kundër Man City (VIDEO)

Isa.Autor

Lamtumira e Torres, e mbyll si kampion me Atletico Madrid

Sadik.Autor

Leave a Comment