Futboll Kategoria Superiore Sport

“JE NJERI ME ZEMËR TË MADHE”/ Mesfushori Melo ndahet në “paqe” me Partizanin. Poston FOTO me drejtorin e “të kuqve”

Pak ditë pasi njoftoi zyrtarisht mbylljen e bashkëpunimit me Partizanin, Uilliam Kordeiro Melo, ka postuar së fundmi një foto me drejtorin e Partizanit, Olsi Rama.

Braziliani shfaq respekt maksimal për Ramën, duke e konsideruar si një person me zemër të madhe, i cili e ka ndihmuar atë nga koha kur u bashkua me Partizanin.

Faleminderit vëlla për gjithçka që ke bërë për mua, nga koha kur mbërrita aty. Ti je një person me karakter të jashtëzakonshëm dhe me zemër të madhe. Respekt maksimal për ty.”, shkruan Kordeiro në postimin e tij.

Melo kishte një sezon me ulje-ngritje, teksa kjo edhe për shkak të dëmtimeve që e shoqëruan gjatë këtij sezoni, ndërkohë që tashmë do të vazhdojë karrierën diku tjetër.

Related posts

KËRKOJNË PËRFORCIME NË EKIP/ PSG gati për çdo ofertë të “Los Blancos” për Neymar, ja kushti i vetëm

Delo.autor

“KEMI BËRË SHUMË GABIME GJATË KËTIJ SEZONI”/ Pirlo: Interi superior? Ishin më të uritur dhe…

Delo.autor

Valverde: Ai është unik dhe pikë. Kështu bën edhe Messi

Sadik.Autor

Leave a Comment