Champions League Futboll Sport

E FUNDIT/ Champions League, zbulohen 4 rivalët e mundshëm të Teutës për turin e parë (FOTO)

Teuta lutej për fat në turin e parë të Ligës së Kampioneve, ku preferenca ishte pse jo një përballje me Buduçnostin e Malit të Zi, por ndarja që i ka bërë grupeve UEFA një ditë para hedhjes së shortit (nesër ora 12:00), ka zhgënjyer disi durrsakët.

Kampionët e Bullgarisë, Ludogorets, moldavët e Sherif Tiraspolit, gjeorgjianët e Dinamo Tbilisit dhe kazakistanasit e Kairatit janë rivalët e mundshëm në shortin që do të hidhet të martën nga UEFA për turin e parë.

Tashmë në letër ekipi më i kalueshëm i “djemve të detit” mund të jetë Dinamo Tbilisi, ndaj të të cilëve Tiranan fitoi në edicionin e vjetshëm.

Related posts

Karikatura e ditës, shihni kush janë personazhet e sotme (FOTO)

Q.Autor

Ndeshja e parë zyrtare e REALIT pa RONALDON, zbulohen formacionet zyrtare të Superkupës

Isa.Autor

Staf me vlonjatë, Idrizi gjen trajnerin e ri të Flamurtarit

Sadik.Autor

Leave a Comment