Futboll Seria A Sport

INTER NË KËRKIM TË NJË MBROJTËSI/ Pasardhësi i Hakimi-t vjen nga Anglia. Ja oferta e “Zikaltërve”…

Duket se është Hector Bellerin lojtari i zgjedhur nga Inter për të zëvendësuar Hakimi-n.

Sipas Sky Sport, klubi zikaltër ka nisur kontaktet me Arsenal-in: oferta e milanezëve është një huazim me të drejtën e blerjes.

Londinezët e vlerësojnë spanjollin 20 milionë euro dhe në orët e ardhshme negociatat mund të përshpejtohen.

Related posts

LEGJENDA E JUVES/ Buffon: Kombëtarja e Italisë ka vetëm një talent

Isa.Autor

Sergio Ramos refuzon LARGIMIN nga kombëtarja, ëndërron “Katar 2022”

Isa.Autor

“GJENDJA E SKUADRËS? SITUATA NUK ËSHTË E MIRË”/ Nagelsmann: Po bëj psikologun, të dënuar për fitore

Delo.autor

Leave a Comment