Futboll Seria A Sport

MERKATO E VERËS/ Liverpool refuzon ofertën e Napoli-t, por italianët kanë një avantazh

Napoli është në kërkim të një mbrojtësi të krahut të majtë.

Objektivat janë dy: Emerson Palmieri dhe Kostas Tsimikas.

Sipas Corriere dello Sport, Napoli shpreson të huazojë një lojtar dhe i ka kërkuar Liverpool-it grekun.

Nga ana e Të Kuqve ka ardhur një “jo” e thatë, por Cristiano Giuntoli ka bërë të ditur se do të provojë përsëri, duke parë se lojtari kërkon një skuadër ku të luajë me më shumë vazhdimësi.

Related posts

“KËRCËNIM SIKUR TË KISHIM…”/ Befason Perez: Fola 3 herë me Anjelin sot, ekipet kanë nënshkruar kontratë…

Delo.autor

Giovanni Carnevali: Ne nuk kemi pasur, kontakt me Romën për asnjë lojtar

Sadik.Autor

Olsi Rama: Skënderbeu e meritoi, prisja më shumë nga ekipi im. Rasti i Trashit…

Isa.Autor

Leave a Comment