Futboll Sport

PAMJET/ Reja nuk përmbahet mbas ndeshjes, përqafim special me Keidi Baren

Trajneri i Kombëtares, Edi Reja, u shfaq tepër i lumtur, pas triumfit 5-0 ndaj San Marinos. Tekniku i Kombëtares, u kap nga kamera, teksa festoi i entuziazmuar me mesfushorin Keidi Bare.

Italiani më pas shkoi për të “ngacuar” paksa Trashit, i cili u zëvendësua në pjesën e dytë për shkak të një dëmtimi. Ndërkohë që Ramdani dhe Qazim Laçi ishin dy futbollistët e radhës që u përgëzuan nga trajneri Reja, por më special padyshim ishte përqafimi special me Baren. Për më tepër shikoni videon e shkëputur nga fundi i ndeshjes.

 

VIDEO

Related posts

Torino nënshkruan marveshje me mbrojtësin e Fiorentinës

Sadik.Autor

Panuçi “shkund” futbollistët në stërvitje, rezervat goleadë titullarëve

Sadik.Autor

ÇFARË “MAGJIE”/ Sulmuesi më në formë i Bundesligë shënon një SUPER GOL (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment