Futboll Sport

ZYRTARE/ Mbrojtësi Nagatomo rikthehet në shtëpi, prezantohet tek skuadra e…

Ish-mbrojtësi i Interit, Juto Nagatomo është rikthyer në vendlindjen e tij, Japoni ku ka firmosur sërish me skuadrën që është aktivizuar dhe më parë, me ekipin e Tokios.

Nagatomo i cili sot mbush plot 35 vjeç është zyrtarizuar tek klubi i tij i ri ku u aktivizonte edhe gjatë viteve 2008.

Këtë lajm e ka publikuar si vetë Nagatomo por edhe klubi i njohur japonez.

Anësori japonez më parë ka mbajtur veshur edhe fanellat e Marsejës, Gallatasarajit dhe Çezenës.

Related posts

Hamilton: Sfidë treshe për titullin, Vettel e Ricciardo të frikshëm

Sadik.Autor

Juventusi në kërkim të një mesfushori, në listë talenti francez Aouar

Q.Autor

“TË Q*FSHA POLICINË”/ Maguire goditi dhe ofendoi forcat e rendit. Zbardhet dosja që fundos mbrojtësin

Delo.autor

Leave a Comment