Futboll Seria A Sport

E BUJSHME/ Juventus nuk ka hequr dorë nga ideja, ëndrra mund të realizohet verën e ardhshme

Juventus nuk ka hequr dorë nga ideja për ta kthyer Paul Pogba në Torino.

Kontrata e kampionit të botës me Manchester United skadon në fundin e këtij sezoni dhe francezi do të mund të largohet me kosto zero.

Sipas Telegraph, Juventus do të kërkojë të përfitojë nga kjo situatë dhe do të bëjë një tentativë për lojtarin verën e ardhshme.

Related posts

LIVERPOOL-CHELSEA/ “Të Kuqtë” dyfishojnë shifrat, shënon Salah

Delo.autor

TRONDITJE NË MADRID/ Ramos mendon largimin nga Real

Isa.Autor

Ibrahimovic: “Trupi im është një mister! Rikthehem kur të jem gati të luaj”

Q.Autor

Leave a Comment