Futboll Seria A Sport

E FUNDIT/ Rrezikohet të shtyhet ndeshja Fiorentina-Milan, ja shkaku…

Sipas lajmeve të fundit, mjegulla ka pushtuar Firencen, ku sonte do të luhet Fiorentina-Milan, ndeshje e vlefshme për javen e trembëdhjetë të kampionatit.

Për momentin situata duket të jetë nën kontroll. Orët e ardhshme, gjithsesi, do të jenë vendimtare për dekretimin e një vendimi përfundimtar.

Kujtojmë gjithashtu se pezullimi i një ndeshjeje për shkak të mjegullës ndodh kur “arbitri nuk mund të shohë tërësinë e fushës nga një porte; sigurisht, duke përfshirë edhe porten përballë”.

Related posts

“KEMI VUAJTUR PËR SA I TAKON REZULTATIT”/ Conte: Duhet të marrim shembull nga Parma…

Delo.autor

ZYRTARE/ Shkelën rregullat e Covid-19, Anglia përjashton talentin e Manchester City dhe United

Delo.autor

“EURO 2020″/ Raste të shumta të shpërdoruara, Spanja ndan pikët me Suedinë

Delo.autor

Leave a Comment