Futboll Sport

SYNOJNË BLERJEN E AKSIONEVE/ Arabët nuk heqin dorë nga Interi

Pavarësisht konfirmimit të fundit nga Marota dhe Zhang se Interi dhe Suning do të vazhdojnë së bashku, jo çdo gjë është ashtu siç duket për mediat italiane.

Marko Barzagi, gazetar ekonomie thotë: “Marota po punon nën rrogoz dhe sauditët janë aty në vijën e parë për të blerë Interin.

Përgënjeshtrimet janë normale, por burimet tona të sigurta thonë se pronarët e Njukasëllit nuk kanë hequr dorë nga Interi dhe tratativat vazhdojnë”.

Related posts

FITORE E MERITUAR/ Humbje historike për Liverpool-in, Chelsea thyen “mallkimin” me Mount

Delo.autor

“ENGJËLL DHE DJALL”/ “Bomberi” Hernandez realizon autogol me dorë (VIDEO)

Delo.autor

YLLI THURAM PËSHTYU LOJTARIN KUNDËRSHTAR NË FYTYRË/ Babai i sulmuesit: Kam pyetur veten nëse ishte djali im

Delo.autor

Leave a Comment