Futboll La Liga Sport

E BUJSHME NGA SPANJA/ Real Madrid përgatit dy goditjet e shekullit. Ja dy objektivat e Perez …

Jo vetëm Santiago Bernabéu i ri, Real Madridi gjithashtu dëshiron të rinovojë pamjen e tij në nivelin e skuadrës dhe po përgatit dy nënshkrime të nivelit të lartë për sezonin e ardhshëm. Siç raportohet nga portali spanjoll Fichajes, blancos në fakt do të ishin gati për të nisur sulmin ndaj te premtuarit Kylian Mbappé dhe yllit të Borussia Dortmundit, Erling Haaland.

Nëse francezi do të jetë në gjendje të zbresë në Madrid si një transferim i lirë, duke pasur parasysh kontratën e tij që i skadon më 30 qershor me Paris Saint-Germain, për të mposhtur konkurrencën dhe gjithashtu për të marrë norvegjezin, në vend të kësaj do të kërkojë një shpenzim ekonomik marramendës mes kartonit, komisionet dhe pages se lojtarit.

Related posts

Shpëtoi ekipin nga rënia, shpallet lojtari i muajit prill në Premier League

Sadik.Autor

VALENCIA-REAL MADRID/ Starton Benzema dhe Rodrygo, Vinicius në stol (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Lajm fantastik për tifozët e Interit, para ndeshjes vendimtare me Lazion

Sadik.Autor

Leave a Comment