Futboll Seria A Sport

MUNGON ZYRTARIZIMI/ Ylli i thotë lamtumirë Serisë A dhe kthehet në shtëpi, pritje e çmendur nga tifozët (VIDEO)

Kostas Manolas ka vendosur të kthehet tek Olympiacos pas eksperiencës së tij në Itali me fanellat e Roma-s dhe Napoli-t.

Mbrojtësi ka arritur një marrëveshje deri në 2025-ën me klubin e tij të ri dhe ka zhvilluar edhe vizitat mjekësore.

Greku ka shkuar në zyrat e klubit dhe ka nënshkruar kontratën e re. Tifozët janë mbledhur jashtë ndërtesës për t’i dhënë mbështetjen e tyre.

Napoli, ndërkohë, ka komunikuar arritjen e marrëveshjes për shitjen e Manolas tek Olympiacos. Një operacion që do të zyrtarizohet me hapjen e merkatos së janarit.

Related posts

VENDIMI I CAS/ Reagon zyrtarisht Skënderbeu: Klubi është njoftuar se…

Delo.autor

NË PRAG TË FINALES ME “VERILINDORËT”/ Partizani do me çdo kusht Superkupën

Delo.autor

KRAHASON EKIPIN E TIJ ME YJET E SPORTIT BOTËROR/ Guardiola: Çdokush mund të humbiste ndaj…

Delo.autor

Leave a Comment