Futboll Sport

3,5 MILIONË EURO/ Njihuni me shtëpinë e re të Haaland, luks i paparë, ia blen…Pogba-s

Erling Haaland është shpërngulur prej kohësh në Mançester, gati për aventurën e tij të re në Premier League me fanellën e Man.City.

Ylli norvegjez është vënë në kërkim të një shtëpie dhe sipas The Sun, Haaland ka parë nga afër dhe ka pëlqyer shumë shtëpinë e Pogba-s. Mesfushori francez ka bërë gati valixhet për tu larguar nga Mançester me destinacion Torinon, për këtë arsye është gati t’ia shesh atë Haaland.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Vlera e shtëpisë së Pogba është 3,5 milionë euro, ose 35 mijë euro në muaj qira. Vila e Pogba-s ka 5 dhoma gjumi, një pishinë të brendshme, një palestër, një sauna dhe një fushë futbolli të brendshme. I gjithë ky luks tani pritet të bëhet i Haaland.

Related posts

Milan përgatit kontratën anti-Juventus dhe Real Madrid

Q.Autor

STARTI I SERIA A/ Chievo-Juventus hap siparin e ndeshjeve, deputon Ronaldo

Sadik.Autor

NDESHJA E FUNDIT ME MILANIN/ Shikoni si ultrasit e “Kuqezinjve” bëjnë Abaten të derdhë lot (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment