Futboll Sport

BARCELONA KONTAKTON SËRISH ME BAYERNIN/ Ja oferta e re e katalanasve për Levandovskin

Barcelona është e vendosur për mos t’u dorëzuar në përpjekjet e saj për sulmuesin e Bajernin, Robert Levandovski, me katalanasit që i janë drejtuar kampionëve të Gjermanisë me një tjetër ofertë për lojtarin.

Sipas “Sport Bild”, Barcelona i ka ofruar Bajernit 40 milionë euro plus 5 të tjera bonus për të arritur të bindë bavarezët të lejojnë transferimin e 33-vjeçarit.

Bajerni nga ana tjetër e ka refuzuar këtë propozim dhe duket i vendosur të mos pranojë asnjë ofertë nën 60 milionë euro për shërbimet e sulmuesit polak, duke detyruar kështu Barcelonën të vihet në punë për të përgatitur një tjetër propozim në ditët e ardhshme.

 

Related posts

PRAPASKENAT TEK “LOS BLANCOS”/ Ish-presidenti Calderon rrëfen arsyen e largimit të Zidane nga Real Madridi

Delo.autor

NDESHJA E KTHIMIT NË CHAMPIONS/ Allegri: Ja si do ta mposhtim Atleticon me përmbysje…

Delo.autor

‘Bomba’ nga Anglia: Guardiola është i zgjedhuri i PSG-së

Q.Autor

Leave a Comment