Futboll Sport

RISHFAQET ALBAN HOXHA/ Por Partizani nuk ka fituar ende derbin për kapitenin

Alban Hoxha mungoi një ditë, por u kthye në stërvitjen me Partizanin. Gardiani 34-vjeçar për momentin është pa kontratë dhe thashethemet për të ardhmen e tij vijojnë të qarkullojnë për sa kohë nuk është vulosur gjithçka.

ALBAN HOXHA

Gazeta raportoi dje interesimin e Tiranës, me Partizanin, që me shumë mundësi do të jetë shqetësuar për këtë lëvizje. E ardhmja e portierit mbetet ende pezull, me bardheblutë, që i ofrojnë pagë më të mirë.

Për momentin nuk ka asnjë lëvizje zyrtare, por kthimi i tij në stërvitje me të kuqtë, duket se është një sinjal që i jep shpresë te Partizani se rinovimi mund të vijë. Megjithatë, ai nuk e ka të garantuar vendin në formacionin titullar, falë formës që ka treguar Teqja në Europë dhe afrimit të Rexhepit.

Related posts

I vetmi shqiptar në Europë, Strakosha sfidon kundërshtarët e Skënderbeut

Q.Autor

“BURRË E GRUA MISH E THUA”/ Coutinho rikthehet në Liverpool për një arsye të VEÇANTË (VIDEO)

Isa.Autor

VOLEJBOLL/ “Çmendet” Partizani, siguron pasuesen e kombëtares amerikane

Delo.autor

Leave a Comment