Futboll Sport

ENDE PLOT KLAS/ Adriano mahnit me “magjitë” e tij edhe në moshën 40-vjeçare

Adriano nuk luan më në futbollin profesionist që prej 28 majit 2016.

Ish-sulmuesi i famshëm brazilian i Interit vijon ende në moshën 40-vjeçare të tregojë klasin e tij në kalçeto me miqtë e tij.

Braziliani nuk e ka humbur shkëlqimin e tij me topin duke bërë disa veprime dribluese që kanë mahnitur publikun, por edhe me të majtën e tij që vijon të jetë potente, ku realizoi dhe një supergol.

 

 

Video e “Perandorit” Adriano u bë menjëherë virale në rrjet.

 

VIDEO

Related posts

NDJESIA ËSHTË POZITIVE/ Kampioni i Europës pranë kalimit tek klubi i Serie A

Delo.autor

E BUJSHME/ PSG afër marrëveshjes me futbollistin spanjoll të Bayern Munchen

Isa.Autor

KJO NUK PRITEJ/ BAYERN VENDOS për James Rodriguez, ja ç’do të bëjë me të

Isa.Autor

Leave a Comment