Futboll Sport

ZYRTARE/ Çelsi nuk ka të ndalur në merkato, “Blutë” transferojnë sulmuesin 20-vjeçar për 35 milionë euro

Noni Madueke është zyrtarisht futbollisti më i ri i Çelsit.

“Blutë” e Londrës nuk kanë të ndalur as në merkaton e janarit, duke konfirmuar kështu transferimin e pestë.

20-vjeçari anglez bashkohet me Çelsin nga PSV për shumën e 35 milionë eurove dhe do të jetë menjëherë gati për “Blutë.

Related posts

E DUAN TË GJITHË/ Gonçalo Guedes do vetëm klubin e madh spanjoll

Isa.Autor

GODITJE E BUJSHME/ Juventus në verë do të sfidojë Manchester United për yllin e Barcelona-s…

Delo.autor

“NUK MUND TË NDËRTOHET NJË KARRIERË KËTU”/ Dani Alvesh i mërzitur për aventurën në Brazil: Tashmë unë jam i padobishëm…

Delo.autor

Leave a Comment