Futboll Sport

SHPËRTHEN ÇËSHTJA “ANSU”/ Barcelona projekton merkaton, 3 blerje me kosto 0

Të paqartë në lidhje me të ardhmen, ky çështja e arbitrave dhe hetimet e hapura, janë shumë jo pak shqetësuese, nuk e pengojnë Barcelonë për të projektuar merkaron e verës. Ashtu siç kanë bërë sesionet e fundit, drejtuesit e klubit po përpiqen të gjejnë në treg okazione me kosto zero.

Sipas Mundo Deportivo: Xavi ka dhënë bekimin e tij për tre afrime të mundshme, tre lojtarë në fund të kontratës, bëhet fjalë për Inigo Martinez, Gundogan dhe Aubameyang.

Mundo

Me mesfushorin e Man.City, Barcelona ka gjetur një akord në parim, ndërsa Aubameyang duhet të zgjidh kontratën me Chelsea për tu transferuar flas në “Camp Nou”. Në një të njëjtën kohë, drejtuesit e klubit duhet të kujdesen edhe për një çështje të nxehtë, atë të Ansu Fati:

Sport

Shpërthen çështja “Ansu”, shkruan Sport në faqen e parë. Babai i lojtarit ka kërcënuar drejtuesit e klubit se do të largojë sulmuesin, i pakënaqur me minutat e pakta në dispozicion.

Related posts

Milan zgjedh zëvendësuesin e Donnarumma, vjen një tjetër super portier

Q.Autor

KUJTON MOMENTET E VËSHTIRA/ Ish-lojtari i Manchester City rrëfen: Kokaina më jepte paranoja, më dukej…

Delo.autor

‘Ëngjëll dhe djall’, Keidi Bare bëhet protagonist në Spanjë

Q.Autor

Leave a Comment