Kategoria Superiore Shqipëri

Arrestohen 3 tifozë të Skënderbeut, ultrasit kërcënojnë: Ose ne ose kurv*t në stadium

Skënderbeu fitoi me përmbysje 3-1 ndaj Teutëspor në fund të ndeshjes policia ka arrestuar 3 tifozë ultras.

Lajmi është konfirmuar nga tifogrupi “Ujqërit e Dëborës” të cilët i bëjnë thirrje uniformave blu që të lirojnë anëtarët e tyre.

 Reagimi i plotë:

“A.C.A.B shporuni nga sektoet tona. Nje gjest i shemtur ka ndodhur para pak minutash ku A.C.A.B kane shoqeruar 3 antaret tone ne komisariat. Bejme thirrje per lirim te menjehrshem te antareve tone. Gjithashtu ne si tifogrup nuk kemi per te shkelur me ne stadium nese kjo gjendje nuk ndryshon. O ne o kurvat ne stadium te dy bashk jooo mee”, shkruhet në njoftimin e tifozëve korçarë.

Related posts

SFIDA NDAJ BYLIS/ Ja formacioni i “Demave” dhe dilema e vetme për trajnerin Lerda

Delo.autor

KALENDAR “FERRI” PËR TIRANËN/ “Bardheblutë” duhet të tregojnë forcën në tri transferta

Delo.autor

SHQIPTARËT “PUSHTOJNË” EUROPËN/ Kololli më i miri, sulmues është një “KUQEZI” që luan me…

Isa.Autor

Leave a Comment