Kategoria Superiore Shqipëri

Edgar Çani erdhi me bujë te Partizani, por ja kur mund të luajë sulmuesi pas dëmtimit

Edgar Çani u afrua te Partizani në merkaton e verës dhe kontrata që lidhi me të kuqtë bën që sulmuesi mos shqetësohet për të ardhmen.

Duket se Çani i ka rregulluar aq mirë gjërat saqë kontrata e tij mbetet ende një problem për t’u zgjidhur. Sulmuesi erdhi si një blerje e bujshme për Partizanin e në fakt deri tani ka rezultuar thjesht një dështim.

Klubi i kuq është duke analizuar me kujdës situatën me sulmuesin. Çani u rikthye sërish në Itali për të kërkuar llogari te mjekët që e operuan se përse nuk po rikuperohet.

Mjekët kanë bërë sërish një pastrim të gjurit dhe kanë garantuar klubin se Çani përfundimisht do të jetë gati në shkurt. Kohë mjaft e gjatë duke parë edhe situatën aktuale te të kuqtë

Related posts

MENDON PËR TË ARDHMEN/ Skënderbeu transferon talentin nga Kosova, ja akordi

Delo.autor

DYSHIMET PËR TRUKIM/ Laçi i përgjigjet presidentit të Luftëtarit: Do njoftojmë Prokurorinë… (FOTO)

Delo.autor

PRAPASKENAT/ Debate të forta. Partizani dhe Vllaznia dalin kundër rrymës për bojkotin

Delo.autor

Leave a Comment