Futboll Premier League

Fellaini i pavendosur, mund të rinovojë me Manchester United

E ardhmja e Marouane Fellaini vazhdon të mbetet pezull. Belgu i Manchester United, kontrata e të cilit skadon në qershor të  2018 nuk ka vendosur ende se çfarë do të bëjë. Ofertat në drejtim të 30-vjeçarit nuk mungojnë, me Besiktas që ka kohë që interesohet për mesfushorin, por gajtë ditëve të fundit në garë për kartonin e lojtarit është futur edhe Roma, që po shfaq një interes të fortë për belgun.

Gjithesei ekipi anglez, nuk dëshiron ta humbasë futbollistin dhe ka vendosur t’i ofrojë Fellainit ” një pagë prej 150 mijë paund në javë.

Related posts

VIDEO/ Kur Neymar-Cavani zbresin në Kategorinë e Parë në Shqipëri

Q.Autor

ANCELOTI FLET PËR OFERTËN TEK NAPOLI/ Kur më telefonoi De Laurentiis…

Isa.Autor

CHAMPIONS/ Di Maria “fundos” Realin, shikoni reagimin e Neymar dhe Mbappe (VIEO)

Delo.autor

Leave a Comment