Futboll Premier League

Formacionet zyrtare: Arsenal – Liverpool

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Arsenalit dhe Liverpooli.

Arsenali dhe Liverpooli do të përballen në stadiumin “Emirates” nga ora 20:45. Kjo ndeshje është e vlefshme për xhiron e 19’të në Premierligë, shkruan Gazeta Express.

Granit Xhaka do ta nisë nga fillimi këtë ndeshje. Shkodran Mustafi është rikuperuar, por gjendet vetëm në bankë pasi Arsene Wenger nuk dëshiron të rrezikojë me shqiptarin.

Arsenal:

Liverpool: 

Related posts

“Te fus plumbin”, trajneri i Vllaznise shfryn ndaj Disiplinës dhe Mëziut: Ordinerë!

Sadik.Autor

Trajneri i Werder Bremen: Jam i kënaqur me Rashicën

Q.Autor

“LUANIM KUNDËR KAMPIONËVE TË BOTËS”/ Flet Memushaj pas humbjes: Mund të bënim më mirë, ishin eliminatore pozitive…

Delo.autor

Leave a Comment