Gossip

VIDEO/ 30 futbollistët e famshëm të dashuruar pas qenve të tyre

Këta janë futbollistët më të mirë në botë që luajnë në klubet e mëdha evropiane.

Duke nisur nga Messi-Ronaldo dhe duke përfunduar tek Muller, ja 30 futbollistët e famshëm që janë të dashuruar pas kafshës më besnike të njeriut.

 

{“videoid”: “1123451”, “sid”:”16″}

Related posts

Granit Xhaka me “papuçe” Gucci (Foto)

Sadik.Autor

Basketbollistja Valentina Vignali nuk ndalet/ Çmend fansat në rrjetet sociale me…

Sadik.Autor

FOTO/ Ambra Vitiello, opinionistja sportive që po ‘çmend’ rrjetin

Q.Autor

Leave a Comment