Futboll Gossip Sport

JOSHË DHE BOMBASTIKE/ Federica, si ia del Alessandro Matri me ty…(FOTO) 

Federica Nargi është gati për fushatën e re promovuese të linjave të brendshme. Lajmërimim e bëri me një foto që u ka futur drithërimat ndjekësve të saj në Instagram.

Komplimentet kane qenë të shumta, por dikush ka dashur ta ngacmojë, duke u shkruar: “Por si ia del Matri me ty?”.

 

Related posts

KORONAVIRUSI/ Edi Reja: Në Shqipëri gjithçka është ndalur, futbolli nuk rifillon!

Delo.autor

NË ITALI NUK I BESOJNË SYVE/ Fantastik Strakosha, shikoni super pritjen që shpëtoi Lacion (VIDEO)

Isa.Autor

LIVE/ Starton sfida Villarreal-Real Madrid

Delo.autor

Leave a Comment