Futboll Seria A

(VIDEO) Juventusi rikthen avantazhin, Dybala i jep qetësinë Allegrit

Juventus ka rikthyer epërsinë ndaj skaudrës së Veronës pikërisht në minutën e 72′-të.

Goli i epërsisë për bardhezinjtë u shënua nga Paolo Dybala.

 

 

Related posts

ÇMENDURI/ Theu karantinën dhe shkoi të pinte birra, legjendën angleze e lë bashkëshortja

Delo.autor

Arsenali në avantazh, ka shënuar golin Aubameyang (VIDEO)

Delo.autor

LAJMI I FUNDIT/ Klubi i MADH i Serie A interesohet për Mario BALOTELLIN

Isa.Autor

Leave a Comment