Futboll Ligue 1

(VIDEO) Neymar shënon një gol të pabesueshëm, ja si i befason

Neymar ka shënuar një gol të pabesueshëm, duke befasuar të gjithë në stadium.

Ylli brazilian i PSG-së, Neymar ka luajtur në një ndeshje miqësore me shokun e tij Nene, ku ka shënuar një gol të pabesueshëm.

Ky gol është bërë viral në rrjetet sociale dhe po shpërndahet me të madhe.

Related posts

FUT NË SHERR REAL MADRID/ Vidal: James Rodriguez e kam si vëlla, ka probleme me Zidane

Delo.autor

INTERI NDEZ FISHEKZJARRET/ ZBULOHET çfarë do të ndodh NESËR me MODRIC

Isa.Autor

NJË FANELLË E KATËRT PË NDESHJET E RËNDËSISHME/ Ja uniformat e Barcelonës për sezonin e ardhshëm (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment