Futboll Seria A

(VIDEO) Udinese ‘befason’ Interin, e pabesueshme ç’po ndodh në San Siro

Është duke u zhvilluar në San Siro ndeshja midis Interit dhe Udineses, ku gjyqtari me anë të VAR ka akorduar penallti në favor të ‘Friulanëve’ ku është shndërruar në gol nga De Paul.

https://www.youtube.com/watch?v=yDYAvO9nBiY

 

Related posts

NUK HUMBËN/ BARÇA “bie” pas 72 ndeshjesh, zbuloni statistikën NEGATIVE në takimin kundër Tottenhemit

Isa.Autor

​RRITET TIFOZERIA NË SERIA A/ Ky është klubi me më shumë mbështetës…

Delo.autor

BEFASON SPANJOLLI/ Guardiola mohon zërat: Nuk e kam kërkuar kurrë MESSIN te…

Isa.Autor

Leave a Comment