Futboll

Bayern Munich, përleshen në stërvitje James dhe Rudy

James dhe Rudy janë përleshur në stërvitjen e fundit të Bayern Munich.

Është prishur qetësia në kampin e Bayern Munich. Në stërvitjen e fundit, para ndeshjes që bavarezët e zhvillojnë të dielën me Werder Bremen, një incident aspak i mirë ka ndodhur në kampin stërvitor të gjermanëve.

Dy të transferuarit e kësaj vere, James Rodríguez dhe Sebastian Rudy ishin protagonist, të cilët u përleshen verbalisht.

Sipas Bild, ish asi i Real Madridit ndërhyri ashpër ndaj mesfushorit gjerman, që reagoi shumë keq dhe dëshironte të përleshej me numrin ‘11’ që ishte i shtrirë në tokë.

Gjithçka do të kishte marrë kaheje tjetër nëse nuk do të ndërhynin futbollistët për të qetësuar situatën.

Related posts

DISFATA KUNDËR KRYEQYTETASVE/ Futbollisti anglez mbron Emeryn: Mos e kryqëzoni pas vetëm…

Sadik.Autor

E FUNDIT/ Shtyhet për NESËR takimi PEREZ-MODRIC, INTERI ende SHPRESON

Isa.Autor

(VIDEO) “Shokon” Espanyol realizon golin e avantazhit

Q.Autor

Leave a Comment