Gossip

(FOTO +18) Bri Teresi, kaliforniania seksi që pritet të shpërthejë në 2018-ën

Bri Teresi është një nga modelet amerikane që ka spikatur më shumë gjatë Vitit 2017 dhe që pritet të shkëlqejë në 2018-ën. Bukoroshja nga Kalifornia ndiqet nga pothuajse 500 mijë njerëz në profilin e saj në Instagram aty ku Bri i ka çmendur të gjithë me fotot që ka postuar sëfundmi. Sensuale, joshëse dhe më seksi se kurrë,

Teresi është një nga ato femra që çdo mashkull ëndërron ta ketë. Dimri i ftohtë që ka pushtuar SHBA-të, është bërë pak më i nxehtë për fansat e Bri Teresit, pikërisht falë fotove “hot” që publikon modelja amerikane.

Nuk mungon as pasioni i Bri për sportin pasi bukuroshja është një fanse e futbollit amerikan ndërsa për të tonifikuar dhe për të mbajtur në formë trupin e saj Teresi nuk heq kurrë dorë nga fitnesi.

Related posts

VDEKJA E LEGJENDËS SË NBA/ Vanessa Bryant poston FOTON “familjare” bashkë me Kobe e Gianna

Delo.autor

“XHEMAILIN E RESPEKTOJ POR NUK E DASHUROJ”/ Erjona Sulejmani: Tabuja e homoseksualitet në futboll… (FOTO)

Delo.autor

NDODH EDHE KJO/ Rrëfimi i Vanda Narës: Tregon prapaskenat e TRADHËTISË me ICARDIN

Isa.Autor

Leave a Comment