Gossip

FOTO/ Cannalis: Vieri, dashuri që nuk harrohet

39-vjeçarja nga Sardenja, Elisabeta Cannalis u bë mjaft e njohur për lidhjen e saj me ish-sulmuesin Bobo Vieri, prej të cilit ajo është etiketuar edhe si tifoze e Interit.

Historia e tyre e dashurisë është padyshim një nga më të njohurat në botën sportive dhe megjithëse ndarja mes tyre daton shumë vite më parë, Canalis ka ende kujtime të paharruara.

“Ka vetëm një nga ish-të dashurit e mi që më mbetet në kujtesë dhe ai është Bobo. Ishim shumë të rinj dhe kemi kaluar shumë kohë bashkë. Por kur një histori mbaron, nuk mund të mbash më raporte”, u shpreh Cannalis.

Related posts

Dorismar, tifozja më e çmendur e Leo Messit (FOTO)

Sadik.Autor

Futbollistët e Belgjikës në qiellin e shtatë, ja çfarë ka vendosur trajneri para sfidës me Anglinë

Sadik.Autor

BLEN “BISHËN” E VËRTETË/ Xherdan Shaqiri “mbi katër rrota” në nivel me yjet e futbollit (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment