Gossip

FOTO/ Futbollisti nga Serie A i çmendur pas kësaj seksbombe, i kafshon…

Mesfushori i Crotones, Oliver Kragl si duket ka vendosur të qëndrojë disa ditë pushim për t’i kushtuar pak kohë partneres së tij, Alessia Macari.

Kragl ka vendosur që të paktën për pak ditë të mos vrasë mendjen për fushën e vlertë, përkundrazi ka zgjedhur t’i përkushtohet kësaj bukurosheje, e cila sapo ka shpallur dhe fejesën me lojtarin e Crotones.

Related posts

Belen shfryn ndaj komentuesve: Oh nëna ime çfarë njerëzish, na keni çarë b*thën…(FOTO)

Isa.Autor

SUPER PUSHIMET E CR7/ Ronaldo përshëndet nga helikopteri. Cili do të jetë destinacioni i radhës? (FOTO)

Delo.autor

ËSHTË PRONARI I KLUBIT TË CHELSEA/ Do mahniteni nga vila që ka Abramovich në trevat shqiptare (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment