Gossip

I JEP FUND BEQARISË/ Dasmë në familjen Donnarumma, martohet “gardiani” i Milanit (FOTO)

Portieri i tretë i Milanit, Antonio Donnarumma i ka dhënë fund beqarisë sot, në një ceremoni martesore të zhvilluar në një kishë në Sorrento të Italisë, ku ka lidhur kurorë me Stefania Deval.

Gardiani 29-vjeçar është shfaqur mjaft i lumtur në këtë ditë speciale për të, ndërsa ka rënë në sy edhe eleganca e vëllait të tij më të vogël, portierit të parë të Milanit, Giggio Donnarumma.

Related posts

INTER-JUVENTUS/ Rivalitet edhe në tribuna, muzat ofrojnë spektakël në rrjetet sociale (FOTO)

Delo.autor

PORTIERIA E HOCKEYT TË LË PA FJALË/ Bukuroshja zbulon TRUPIN e saj BOMBASTIK dhe linjat PERFEKTE (FOTO)

Delo.autor

Futbollistët me pushime, juventinët me bashkëshortet relaks në Mykonos (FOTO)

Sadik.Autor

Leave a Comment