Gossip

(FOTO) Viti i ri 2018, ja mesazhet e urimit nga yjet e futbollit botëror

Bota e futbollit e ka festuar ardhjen e vitit 2018, me disa postime në rrjetet sociale, në Instagram dhe Twitter.

Me t’u afruar ora 12:00, disa nga emrat ë mëdhenj të futbollit zgjodhën rrjetet sociale për t’i dhënë lamtumirën 2017’tës dhe për të uruar më të mirën në vitin 2018.

Related posts

JOSHËSE DHE BOMBASTIKE/ Laura Bragato, tifozja e JUVES i vë “ZJARRIN” Instagramit (FOTO)

Isa.Autor

Fanse e Ukrainës/ Njihuni me 22-vjeçaren që kërkon ta kalojë natën me…BURRA

Isa.Autor

“NUK MË BËJNË PËRSHTYPJE PARAGJYKIMET”/ Aktorja shqiptare nis lidhjen e dashurisë me futbollistin afrikan

Delo.autor

Leave a Comment