Gossip

Gazetares së sportit i ngrihet fustani, VIDEO bëhet virale në internet

Gjatë transmetimit të emisionit sportiv “Rabona” në kanalin “65 Sport” prezantuesja dhe gazetarja sportive Barbara Ovieni është bërë pa dashje protagoniste e një “incidenti” që tashmë është bërë viral në pak orë në Britaninë e Madhe.

Më poshtë pamjet e shpërndara nga qindra ndjekës.

Related posts

Refuzoi t’i jepte dorën Benatias, flet modelja: Nuk pranova sepse… (VIDEO)

Sadik.Autor

Tepër SEKSI dhe BOMBASTIKE/ Izabel Goulart çmend rrjetin me shfaqje “HOT”

Isa.Autor

RRËFEHET HYGERTA SAKO/ DUA të MARTROHEM, ju tregoj KONFLIKTIN me Ilda Bejlerin

Isa.Autor

Leave a Comment