Gossip

DUKET NË TOP FORMË/ Nuk i reziston dot kohës me diell, Lei Kraja pozon sërish me… bikini në pishinë (FOTO)

Moderatorja e njohur sportive, Lei Kraja, ditët me diell i shijon në mënyrën më të mirë të mundshme. Ditën e sotme, bukuroshja e “Supersport”, ka postuar foto me bikini afër një pishine, së bashku me mikëshën e saj, Ola Gjoka.

Lei

Këtë foto Lei ka vendosur ta ndajë me ndjekësit e saj në “Instagram”, teksa nuk kanë munguar komplimentat e shumta. Bukuroshja shkodrane duket në top formë, teksa ka zgjedhur të kalojë këtë të periudhë të vështirë karantine, duke marrë rreze.

Leii-Kraja-foto-bikini-433x300

Moderatorja sportive, numëron plot 164 mijë ndjekës në rrjetin social “Instagram”, ndërkohë që fotot e nxehta rezultojnë të jenë me shumicë.

lei4 lei3 lei2 lei1 leiiii

Related posts

“HARRON” DËSHTIMIN NË SUPERKUPËN E ITALISË/ Pajanic takohet me idhullin e tij në Dubai (FOTO)

Delo.autor

PA E PARË PORTËN FARE/ Bukuroshja braziliane mahnit me golat e saj (VIDEO)

bora.autor

“U MBYLLA NË SHTËPI DUKE QARË”/ Neymar dhe dëmtimi që iu bë makth

Delo.autor

Leave a Comment