Futboll Seria A

Lotito refuzon ofertat, Milinkovic-Savic qëndron te Lazio

 Presidenti i Lazios, Claudio Lotito “blindon”, Sergej Milinkovic-Savic. Gjatë një interviste për mediat italiane, numri një i bardhekaltërve deklaroi se nuk i intereson asnjë ofertë apo shumë e madhe që mund të vijë në drejtim të futbollistit, pasi mesfushori nuk është në shitje.
Lotito pohoi se 22-vjeçari është shumë i rëndësishëm për të ardhmen e klubit dhe se ai nuk ka ndërmend ta shesë serbin. Ai shtoi se edhe dëshira e Milinkovic-Savic është të qëndrojë te Lazio.

Related posts

Goditje në stilin Pogba, Juventusi pranë talentit të Barçës

Sadik.Autor

Ndeshja e parë zyrtare me REALIN/ Lopetegui: E kam vendosur me kë portier do startoj, por…

Isa.Autor

EDHE MESSI DO E KETË ZILI/ Ajeti spektakël në stërvitje, Bujar Lika “ngjit” këmbët (FOTO+VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment