Futboll La Liga

Plas tek Reali, Bale: Dua të shkoj te Manchester United

Gareth Bale ia ka bërë me dije Real Madridit se dëshiron të kalojë të Manchester Unitedi, sipas Daily Express.

28-vjeçari ka kontratë me kampionin evropian dhe spanjoll deri në verën e vitit 2020.

Unitedi ka dështuar në dy raste të nënshkruajë me Bale, megjithatë përfaqësuesi belg thuhet të ketë ndryshuar mendje dhe tani dëshiron të transferohet në “Old Trafford”.

Related posts

LA LIGA/ Valencia blen përfundimisht Kondogbianë

Sadik.Autor

CRYSTAL PALACE-MANCHESTER UNITED/ Rashford shënon me klas dhe zhbllokon sfidën (VIDEO)

Delo.autor

E BUJSHME NGA ITALIA/ Drejtuesit “zikaltër” nisin kontaktet e para për mesfushorin argjentinas…

Delo.autor

Leave a Comment