Futboll Premier League

Tërhiqet Juventusi, i gatshëm të pranojë ofertat për Alex Sandron

Juventusi u ka dhënë sinjale pozitive Manchester Unitedit e Chelseat për Alex Sandron.

Manchester United dhe Chelsea mund të mbajnë shpresa për transferimin e mundshëm të Alex Sandro, pasi Juventusi është i gatshëm ta shesë në afatin kalimtar të janarit.

Drejtori i klubit, Giuseppe Marotta, u përgjigj për “Rai Sport” kur u pyet për të ardhmen e brazilianit, Alex Sandro: “Politika e klubit është që nëse një lojtar kërkon të largohet, ne nuk e ndalim me zor”.

“E dimë që klube të mëdha interesohen për Alex Sandron, por deri më tani nuk kemi nisur bisedime me askënd”, deklaroi ai.

Related posts

KAOS NË ZONËN E VLLAZNISË/ Shikoni çfarë ndodh në minutën e fundit të pjesës së parë

bora.autor

“NË LUFTË NA DOGJËN SHTËPINË”/ Futbollisti shqiptar shpërthen në lot në emision, kujton të kaluarën e vështirë (VIDEO)

Delo.autor

SKANDAL NË KATEGORINË E PARË/ Shikoni si Administratori i Kastriotit godet me shpullë gjyqtarin (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment