Futboll La Liga

(VIDEO) ​Coutinho shfaqet për herë të parë me fanellë të Barcelonës

Phlippe Coutinho ka arritur tashmë në Barcelonë, ku është paraqitur në Camp Nou

Ylli brazilian, Philippe Coutinho tashmë është ën Camp Nou dhe është gati për të nënshkruar me Barcelonën.

Coutinho dje u largua nga Liverpool për të kaluar në Barcelonë për 160 milionë euro.

Ai nesër nga ora 12:30 nënshkruan kontratën edhe zyrtarisht, në ora 13:00 prezantohet, në 13:45 fotografohet në Camp Nou, ndërsa në 14:30 do të mbaj konferencë për media.

Related posts

MALI I ZI PUBLIKON LISTËN/ Mungojnë dy lojtarët serb që refuzuan përballjen me Kosovën (FOTO)

Delo.autor

SFIDA NË CHAMPIONS/ Frenkie de Jong thumbon: Do ta bëjmë të pendohet për…

Delo.autor

Jose Mourinho: “Jo vetëm Neymar, ja dobësia e këtij Botërori!

Isa.Autor

Leave a Comment