Futboll Premier League

(VIDEO) Arsenal nuk di të ndalet, shënon dhe golin e tretë

Golin e tretë për “topçijtë” e ka shënuarKoscielny në minutën e 13 të ndeshjes.

http://www.dailymotion.com/video/x6dez30

Related posts

NGA SHKODRAN MUSTAFI TEK VAN DIJK/ De Ligt bëhet mbrojtësi më i shtrenjtë i historisë (FOTO)

Delo.autor

Manchester City, gati t’i “shpall luftë” Real Madrid në merkato

Q.Autor

TIFOZËT NË FESTË/ Gattuso për blerjen e MILANIT: Pas 12-13 ditësh do të jetë këtu

Isa.Autor

Leave a Comment